شما عزیزان با استفاده از شماره تماس زیر میتوانید برای اجاره کلایمر، خرید کلایمر و فروش کلایمر با شرکت ما در تماس باشید. مشاوران ما نیز به صورت 24 ساعته آماده ارائه مشاوره رایگان در مورد برآورد هزینه های اجاره کلایمر میباشند.

09120288289

ما برای هموطنان عزیز تخفیف ویژه ای جهت اجاره کلایمر در نظر گرفته ایم.کلایمر، اجاره کلایمر و جایگزین داربست

 

امروزه کلایمر به عنوان جایگزین داربست در بسیاری از پروژه های بزرگ و کوچک استفاده میشود. در مقاله های متعددی به ویژگی ها و مزایای این وسیله اشاره کرده ایم. همچنین در طی استفاده و بر اساس نظرات مشتریان باعث شده که بتوانیم ادعا کنیم بهترین جایگزین داربست تنها این تکنولوژی مدرن است.

 

هزینه اجاره کلایمر

مواردی که شامل هزینه اجاره کلایمر میشوند و به طور مستقیم در هزینه تاثیر گذار هستند را به طور خلاصه برای شما ذکر میکنیم:

  • جابجایی کلایمر
  • مونتاژ و دمونتاژ (برپایی و برچیدن)
  • هزینه اجاره خود کلایمر
  • دستمزد و اجرت

البته هزینه اجاره کلایمر به صورت ماهانه محاسبه شده اما هزینه های دیگر فقط یکبار دریافت میشوند. حداقل دریافتی هم هزینه یک ماه است و در صورت روزهای کمتر نیز باز هزینه یک ماه کامل دریافت میشود.

 

اجاره کلایمر

هدف اصلی و فعالیت اساسی ما در رابطه با اجاره کلایمر میباشد. مهم نیست در چه نقطه ای نیاز به جایگزین داربست برای پروژه خود داشته باشید. فقط با ما تماس بگیرید تا کلایمر سفارشی شما را آماده کرده و در اسرع وقت به نقطه مورد نظر شما ارسال کنیم. کلایمر قابلیت سفارشی سازی در اندازه های مختلف، کاربردهای متنوع و تجهیزات مورد نیاز مطابق و متناسب با زمینه کاری شما را دارد.

 

فروش کلایمر

اگر پروژه های متعدد و یزرگ دارید و از پرداخت هزینه های ماهیانه جایگزین داربست خسته شده اید پیشنهاد ما فروش کلایمر است. با خرید کلایمر میتوانید در پروژه های مختلف از کلایمر خودتان استفاده کنید. البته مواردی که باید قبل از خرید کلایمر در نظر داشته باشید را به طور مختصر برای شما ذکر میکنیم:

  1. باید بدانید که هزینه و پروسه تعمیر و نگهداری آن کاملا بر عهده شما میباشد
  2. با خرید یک نوع کلایمر در صورتی که نوع دیگری نیاز داشته باشید باید آن را خریداری کنید.
  3. برای هر بار نصب و برچیدن آن به یک نصاب حرفه ای نیاز دارید.

اما اگر پروژه های شما اکثرا مشابه هستند پیشنهاد ما خرید کلایمر است تا در هزینه های خود تا حد چشمگیری صرفه جویی کنید.