بزرگترین دغدغه افراد برای ساخت سازه های بلند، نحوه ی دسترسی آنها به ارتفاعات است. تا کنون از داربست های سنتی و الوارهایی که در کف انها تعبیه میشد استفاده میکردند. اما به دلیل پایین بودن امنیت این وسیله استفاده از آن صورت خوشی نداشت و به دنبال جایگزین داربست بودند. امروزه این وسیله امن که دسترسی به ارتفاعات را نیز بسیار ساده تر کرده است را کلایمر مینامند. با اجاره کلایمر میتوانید امنیت و جان کارگران را حین کار در ارتفاعات حفظ کنید و خطر سقوط آنها را به صفر برسانید.

داربست یک سطح بدون حفاظ است که در صورت بروز بحران هیچگونه امنیتی ندارد و همینطور نمیتواند جان عابرین را در برابر سقوط مصالح حفظ کند. با اجاره کلایمر میتوانید بسیاری از خطرات احتمالی را کاهش دهید و از جان کارگران و عابران محافظت نمایید. مزیت مهم دیگر اجاره کلایمر صرفه جویی در زمان و انرژی است. نصب داربست زمان بسیار زیادی را هدر میداد و برای پروژه های سبک و کوتاه مدت مانند نماشویی ساختمان و مرمت یه قسمت خاص به هیچ عنوان مقرون به صرفه نبود. اما با اجاره این دستگاه میتوانید در کمترین زمان ممکن کار خود را به اتمام برسانید.

 

کلایمر، اجاره کلایمر و جایگزین داربست

 

اهمیت اجاره کلایمر

 کلایمر دارای یک سکوی سبد مانند است که قابلیت تنظیم در ارتفاعات مختلف را دارد. این میزان ارتفاع بر اساس ارتفاع سازه و محل مورد نظر برای کار قابل تنظیم است. برای اجاره کلایمر تردید نداشته باشید زیرا برای تنظیم ارتفاع هیچگونه محدودیتی ندارد و برای هر ارتفاعی قابلیت سفارشی سازی دارد.

به طور کلی در هنگام اجاره کلایمر دو انتخاب وجود دارد، مدل دستی و مدل برقی. همانطور که از نام آنها پیداست میتوان حدس زد که عملکرد هرکدام به چه صورت میباشد. کلایمر دستی با استفاده از قدرت دست و اهرم موجود حرکت میکند اما کلایمر برقی با استفاده از موتور قدرتمندی که توسط برق تغذیه میشود به بالا و پایین حرکت میکند. سرعت نوع دستی آن از نوع برقی آن بسیار کمتر است و به انرژی بیشتری برای جابجایی نیاز دارد. نوع برقی آن توسط جعبه فرمان و دکمه های روی آن حرکت میکند.

 

نکات ایمنی مهم برای استفاده از کلایمر

امروزه به دلیل امنیت بالای این دستگاه و مزیت های دیگری که برای استفاده کنندگان به ارمغان می آورد افراد زیادی به استفاده از این جایگزین داربست روی آورده اند. اما هنگامی که تصمیم به اجاره کلایمر دارید باید نکات ایمنی مورد نیاز را رعایت کنید تا حین استفاده از این دستگاه دچار صدمات جبران ناپذیر نشوید:

  • هنگام سوار شدن در سکو به درب ورودی تکیه ندهید.
  • تعداد افراد و وزن تجهیزات و مصالح نباید بیش از حد مجاز باشد.
  • در صورت بروز حادثه از سکوی کلایمر خارج نشوید.
  • ترمز اضطراری سکو را در برابر سقوط نگه میدارد، بنابراین از دستکاری آن اجتناب فرمایید.
  • پس از آرام شدن اوضاع حادثه، با استفاده از خلاص کن خود را به سطح زمین برسانید.

 

هزینه اجاره کلایمر

هزینه اجاره کلایمر در برابر استفاده از داربست های سنتی بسیار مقرون به صرفه است و تا حد زیادی هزینه های شما را کاهش میدهد. همچنین در زمان نیز صرفه جویی میکنید و نیز انرژی کمتری حین استفاده از این دستگاه مورد نیاز میباشد. شرکت ما مفتخر است که با حذف واسطه ها هزینه اجاره کلایمر و فروش کلایمر را تا حد ممکن برای شما عزیزان به حداقل برساند. پیشنهاد میشود برای اطلاع از هزینه اجاره دستگاه ها با پشتیبانی فنی شرکت ما تماس بگیرید. این هزینه ها ثابت نیستند و بر اساس نیاز شما متغیر میباشند، برای اطلاعات از جزئیات دقیق با ما تماس بگیرید.