سکوها جهت کارهایی مانند تمیز کردن نما، نقاشی، بنایی، تعمیر و نگهداری و بسیاری از کارهای دیگر استفاده میشوند. جنس سکوها از آلومینیوم قوی هستند و در عین سبک بودن، میتوانند شرایط سخت و بار زیاد را تحمل کنند. طول سکوی کلایمر از 2 متر تا 18 متر متفاوت است. اما در صورت نیاز برای سفارشی سازی میتوان تا طول دلخواه آن را مونتاژ کرد. برای کار در گوشه های ساختمان میتوان از سکوهای L شکل استفاده کرد. این سکوها در زاویه های مختلف 30، 45، 60 و 90 درجه تعبیه میشوند.

 

ناوگان کلایمر

بدون استفاده از یک ناوگان استفاده از کلایمر به هیج عنوان امکان پذیر نیست. ناوگان سیستم پشتیبانی یا تعلیق است که اجازه میدهد سکو با استفاده از طناب به آن متصل شود و معلق بماند. ناوگان در بالای سقف سازه تعبیه میشود و مسئولیت تنظیم وزن و نگهدارندگی را به عهده دارد. ناوگان باید آنقدر محکم باشد که در برابر باد شدید مقاومت کند و همچنین وزن پرسنل و تجهیزات را تحمل کند.

 

اجاره کلایمر، فروش کلایمر و خرید کلایمر

برای برآورد قیمت و هزینه اجاره کلایمر و خرید کلایمر میتوانید به صورت 24ساعته با مشاوران ما  تماس بگیرید. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر و یا انتخاب کلایمر متناسب با پروژه و نوع کار خود نیز میتوانید با ما در تماس باشید. خوشحال مشویم بتوانیم در رابطه با اجاره کلایمر و یا فروش کلایمر خدمات ارزنده ای را به شما کارفرمایان و مشتریان عزیز ارائه دهیم. شرکت های بسیار زیادی در این زمینه وجود دارند اما قبل از انتخاب حتما تحقیق کنید و تصمیم عاقلانه بگیرید.