کنند. کلایمرها در اندازه ها و انواع بسیار زیاد و متفاوتی برای استفاده های مختلف طراحی و ساخته شده اند. با توجه با نوع کار، میزان بار و فضای مورد نظر میتوانید کلایمر خود را سفارشی کنید تا تجربه بهتری را برای کارگران و کارفرمایان ایجاد نمایید.

 

4. امنیت سکوی کار

یکی از دلایل برتری کلایمر نسبت به داربست سنتی، سکوی کار آن و امنیتی که برای کارگران ایجاد میکند است. شکستن الوارهای زیر پای کارگران و سقوط آنها و مصالحشان مشکلاتی است که جان کارگران و افراد اطراف داربست را به خطر می اندازد. کلایمر با دارا بودن سکوی فلزی یک تکه و محکم میتواند تا حد زیادی امنیت کارگران را تامین کند. در این حین مشکلات دیگری نظیر نبود نرده های محافظتی در داربست میتواند پر مخاطره باشد. نرده هایی که در هنگام به هم خوردن ناگهانی تعادل کارگران میتواند از سقوط آنها جلوگیری کند در کلایمرها به خوبی تعبیه شده اند. این نرده ها نیز میتوانند از سر خوردن مصالح و سقوط آنها بر سر عابران و دیگر کارگران جلوگیری کنند که خود باعث افزایش ایمنی هنگام کار با این تکنولوژی میشود.

 

5. هزینه کلایمر در برابر داربست سنتی

برای اجاره و نصب داربست سنتی چه هزینه هایی مد نظر است؟ هزینه هایی همچون مصالح مورد نیاز، تعداد افراد مورد نیاز برای نصب و برپایی و مدت زمان زیادی که تنها صرف باز و بسته کردن پیچ هایی میشوند که به تعداد فراوان به داربست متصل میشوند. اما برای نصب کلایمر که مواردی مدنظر است؟ تعداد حداقل افراد مورد نیاز برای نصب راه اندازی! نبود پیچ های متعدد و زمان بر! کمتر بودن مصالح مورد نیاز برای تعبیه سکوی کار مناسب کار! اینها تنها موارد اندکی هستند که میتواند هزینه های شما را کاهش دهند و نیز به دلیل کمتر بودن زمان نصب و برپایی، هزینه کمتری به عنوان اجرت از شما دریافت میگردد. در ضمن با اجاره کلایمر میتوانید هزینه ها را بیش از پیش کاهش دهید و نیازی به پرداخت هزینه های تعمیر و نگهداری کلایمر و تجهیزات آن نیست.